Friday, September 28, 2012

CAFFE NERO 'DAN UYGULAMA LANSMANI


Geçtiğimiz günlerde yeni ama ciddi adımlarla sektörde yerini alan MB Says'in  daveti ile Blogger Base'de bir lansmanına katıldım. Söz konusu gecede Caffe Nero'nun yeni Iphone uygulamasının lansmanı yapıldı. Leziz ikramların da bize eşlik ettiği gecede DJ kabinine Oben Budak oturdu. Sadık Caffe Nero 'cular bundan sonra Iphone ve Android telefonlarına indirecekleri uygulama ile kişiye özel promosyonlar ve sürprizlerle karşılaşacaklar. ( Uygulamayı http://www.caffenero.com.tr/app adresinden indirebilirsiniz)Caffe Nero Hakkında Bilgi:

Akdenizli lezzetleri, farklı kahve çeşitleri, dikkatle seçilmiş müzikleri ve özel lokasyonlarındaki mağazalarıyla kahve severlere farklı bir alternatif sunan Caffè Nero, 1997 yılında Londra’da kuruldu. “Siyah kahve” anlamına gelen Caffè Nero, bugün İngiltere’nin en sevilen kahve zincirlerinden biridir. Caffè Nero, bağımsız bir araştırma şirketi olan Allegra Strategies'in her yıl gerçekleştirdiği “UK Independent Coffee Shop Report” araştırmasında da 9 yıldır en beğenilen kahve zinciri seçilmektedir. 500’e yaklaşan mağazası ve yaklaşık 5.000 çalışanıyla Caffè Nero, Avrupa’nın da en hızlı büyüyen 23’üncü şirketidir.
Caffè Nero, İngiltere dışındaki ilk yurt dışı serüvenine ise 2007 yılında Türkiye’yle başladı. Türkiye’deki tek joint venture kahve zinciri olarak kurulan Caffè Nero, 5 yılda Türkiye’de toplam 41 mağazaya ulaşmayı başardı.

1 comment:

Anonymous said...

Это прям в точку!!! Другими словами и не скажешь! :)