Saturday, February 8, 2014

KOMŞUKÖY'LE TANIŞTINIZ MI?İnternette bir oyunun kısa sürede nasıl kitleleri etkilediğini bir çok kez gördük. Özellikle trafikte, bir şey beklerken ya da boş zamanlarınızda oyun oynayarak deşarj oluyorsanız ve bunu sadece bir oyun olarak görmeden gerçek hayatla da birleştirmek istiyorsanız sizi ''Komşuköy''e davet ediyorum. Sağlıklı beslenmek, doğal ürünlerle lezzetli sofralar kurmak ve tüm bunları kendi yetiştirdiğiniz ürünlerle gerçekleştirmek Komşuköy'le mümkün hale geliyor. Üstelik yerinizden bile kalkmadan.. Detaylarını öğrenmek istiyorsanız buyrun...

Komşuköy, yerinizden bile kalkmadan doğal ürünler yetiştirebileceğiniz, gerçek tarımı sanal eğlenceyle buluşturan, yepyeni bir online tarım konsepti. 20m2’lik tarlalar kiralayıp, doğal tarımla mevsimine uygun sebze-meyve yetiştirebildiğiniz Komşuköy’de tüm ekim bakım ve toplama işlemlerini eğlenceli bir oyun ekranı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayarınızdan gerçekleştirdiğiniz bu işlemler, gerçek Komşuköy tarlanızda da birebir uygulanıyor.

Kendi Komşuköy tarlanızda o an neler olduğunu, yapılan işlemleri ve tarlanızın son durumunu istediğini zaman canlı kamera görüntüleriyle izlemeniz de mümkün. Komşuköy’de kendi yetiştirdiğiniz sebze ve meyvelerle sofranıza taptaze, hormonsuz gıdaların sağlık ve lezzetini katabilir ya da ürünlerinizi sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz.

Kullanıcıların ücretsiz olarak üye olabileceği Komşuköy’de tarla kiralamalar ile kullanıcıların fide alım ve bakım işlemleri ücretli olacak. Tarlanın bulunduğu bölgeye göre aylık tarla kiralamaları 80 TL ile 120 TL arasında değişerek kullanıcılarına çeşitlilik sunacak ve kiralamalar yıllık olacak. Kullanıcılar bakım işlemlerini, Komşuköy’ün düzenli bildirimlerinden takip ederek, oyun ekranından kendileri yapabildikleri gibi; otomatik bakım butonu sayesinde işlemlerin otomatik olarak uygulanmasını da sağlayabilecekler. Otomatik bakımda kullanıcılara düşen sadece ürünlerinin gelişimini site üzerinden takip etmek olacak.

Kendi tarlalarını tamamen kişiselleştirebilecek olan kullanıcılar, isterlerse tarlalarına çit, korkuluk ve diledikleri ismi yazdırabilecekleri tabelalar da ekleyebilecekler. Hasadı yapılan ürünleri kendi isim etiketleri ile sevdiklerine gönderebilecekler.
Komşuköy’de ön üyelikler başladı. İlk tarlaların hazırlanmasıyla birlikte, tarla kiralayanların oyun ekranları da hemen aktive olacak. Komşuköylü olmak için acele edin. Çünkü burada eğlence sınırsız, tarlalar sınırlı sayıda!
Detaylı bilgi ve keşif için : www.komsukoy.com

No comments: